najväčší chlípnici všetkých čias

Casanova
Jasné, kto by ho nepoznal. Pán s povesťou dokonalého zvodcu, napriek tomu, že nie je tým najväčším preborníkom všetkých čias. Išli o ňom chýry ako o lámačovi ženských sŕdc a dokonalom milencovi, pri ktorom sa každej žene roztriasli kolená. Po svete chodil s nálepkou: „Orgazmus zaručený.“ Panictvo stratil už v šestnástich a to hneď s dvojicou sestier. Tento život plný nahoty sa mu tak zapáčil, že už nikdy nechcel opustiť prítomnosť žien a užíval si ju vždy keď mohol. Jeho tajomstvo spočívalo v tom, že každej dal pocit jedinečnosti a bola jeho. Hoci ich boli stovky. Nuž, ktorý muž sa môže pochváliť stratou panictva v takom mladom veku a v trojke? Casanova je skrátka zvrhlík, ako sa patrí. 

Rímski maniaci
Rimania boli svojim povoľným životom povestní široko ďaleko, ale medzi patrónov neviazaného sexu patril určite cisár Caligula. Už od útleho detstva sa s otcom ponevieral prevažne pomedzi mužmi vo vojenských kasárňach, ale keď mu ako 23 ročnému zverili vládu, začal ukájať svoju chuť po ženách vo veľkom. 

Historici sa domnievajú, že jeho zmyslel pre morálku porušila zákerná choroba s vysokými horúčkami, ktorú prekonal, no viac pravdepodobné je, že to bol len poriadny samec. V jeho posteli skončilo niekoľko tisíc žien a to aj vďaka tomu, že neuveriteľne obľuboval skupinové radovánky. Ani incest mu nepripadal hriešny a ak mohol mať sex s nejakou nevestou v deň jej svadby, mal hneď dôvod na oslavu. 

Nehovoriac o tom, že ako pravý Riman si rád užíval aj análne otvory mužov aj žien. O niečo nepríjemnejším bol Domicián, ktorý mal až tak zvrhlú záľubu, že svojim protivníkom opaľoval penisy, čím chcel vyjadrovať, že on je ten najväčší samec a hoci vydal zákon proti prostitúcii mladistvých, sám sa nevedel nabažiť mladého mäska. 

Biblia a jej hrdinovia
Kráľ Šalamún, ktorého meno sa toľkokrát skloňuje v Písme svätom tiež nežil v prísnom celibáte. Dokonca ani monogamia nepatrila k jeho životnému štýlu. Hoci žil v dobe, keď sa verejne „hovorilo s bohom“, tak k jeho siedmim manželkám si doprial aj hárem stabilných približne tristo konkubín, ktoré boli údajne pripravené na všetko. Nejeden súčasník by si to s ním vcelku rád vymenil. 


Od jeho mena je odvodený výraz sadizmus, čo svedčí o tom, že tento chlap bol na poli sexuálnych úchylností naozaj pojem. Kto by čakal, že to boli množstvá žien, ktoré k sebe volával, mýli sa. On radšej stavil na kvalitu. Bolo to pár desiatok mladých dám, ktoré si s ním užívali a k bežným hrám v jeho izbe patrilo násilie, bolestivý sex, dokonca sexuálne týranie a za svoje správanie bol vo Francúzsku aj väznený. Niektoré prostitútky dokázali z jeho „žalára“ uniknúť a to, čo sa dialo, rozpovedali polícii. Nuž a bolo mu jedno, či je objekt jeho sexuálneho násilia muž alebo žena. Hlavne, že to bolo telo, z ktorého môže tiecť krv. 

Súčasný rekordman
Netreba zostávať iba pri historických postavách. Jedným z dôkazov, že lámači sŕdc dokážu žiť aj dnes, je herec Warren Beatty. Má už síce 72 rokov, no napriek tomu je to súčasník chváliaci sa, že mal v posteli 12 775. A to vyzeral ako slušný chlapík. Veď o panictvo prišiel až v dvadsiatke. Prvý sex v ňom zdá sa prebudil sexuálnu mašinu, pretože odvtedy si počas 35 rokov doprial priemerne každý deň jednu ženu. Dnes už to samozrejme nie je taká sláva, ale aspoň má na čo spomínať. No a potom nech vám ešte niekto povie, že ste sukničkár! 

Autor: Marcos 

Markíz De Sade