najhoršie úrazy v erotických kluboch

Stripklub je miesto, od akého by sme čakali trochu rozptýlenia a potešenia, rozhodne nie zážitky, čo končia na pohotovosti. Ale presne tak môže dopadnúť vaše okukovanie sporo odetých slečien, ak budete mať smolu. A to teraz nehovoríme o rane do nosa od nervózneho vyhadzovača... 
 
 
Podpätkom do oka, áu!

Začiatkom novembra 2007 si istý dobre zaistený (a ženatý) Newyorčan Stephen Chang zaplatil v exkluzívnom klube na Manhattane privátny tanec. Slečna z klubu sa ale rozohnila tak, že pri jednom z výpadov mu opätkom trafila rovno do oka. Prípad skončil, ako to už v Amerike býva zvykom, na súde, kde Chang požadoval tučné „bolestné“. Nás by len zaujímalo, čo na to jeho pani manželka... 

A ďalší kopanec do hlavy
Myslíte si, že v striptízových kluboch pracujú  nejaké krehotinky? Myslel si to aj Michael Ireland, keď sa šiel zabaviť do klubu vo floridskom West Palm Beach. V rámci „srandy“ schuti plesol jednu z pracovníčok po zadku a jej bezprostrednou reakciou bol kopanec do zákazníkovej  hlavy. Ireland sa vyhrážal žalobou, ale manažér podniku sa postihov až tak neobáva. Ako potvrdil pre médiá, Ireland odmietol lekárske ošetrenie a krátko po úraze si už pri bare veselo objednával ďalšie pivá. 

Riziko povolania
Zvíjanie ženských tiel okolo tyčí vyzerá napohľad ľahučko. Ale to aj piruety na ľade, však? Striptízová tanečnica a pornoherečka z Nového Zélandu, Lisa Lewis, je v každom prípade iného názoru. Pri tanci na tyči počas exhibičného vystúpenia v Melbourne sa totiž nešťastne zošmykla a skončila na tvrdom pódiu so zlomeným nosom. Samozrejme, vinu zvalila na klzkú tyč. Na svoju obhajobu tvrdila, že za desať rokov „kariéry“ nikdy predtým z tyče nespadla. 

Voľný pád
To 19-ročná exotická tanečnica z Austrálie skončila oveľa horšie ako jej kolegyňa so zlomeným nosom. Pred šiestimi rokmi sa pri jednom z jej vystúpení pretrhla lietajúca hrazda a dievčina dopadla z výšky 2,5 metra rovnými nohami na parket. Keď uvážime, že jej pracovnou obuvou neboli žiadne papučky, ale vysoké a ostré „štekle“, treba uznať, že to veru nebolo mäkké pristátie. Slečna skončila s pomliaždeným členkom a trojitou zlomeninou nohy. Počas rehabilitácie ju mohol hriať aspoň pocit zadosťučinenia z vysúdených 20 000 dolárov.